УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІЗ ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ «ДІПРОЗВ’ЯЗОК» (ПРАТ «ДІПРОЗВ’ЯЗОК») УСПІШНО ПРОВІВ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ АУДИТ ПО СТАНДАРТУ ДСТУ EN ISO 9001:2018 «СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ. ВИМОГИ» (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) ТА ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ № 8O060-139/2022-9001 ВІД 24 ЛЮТОГО 2023 РОКУ.

ПрАТ «Діпрозв’язок» є провідною науковою та проектною установою у сфері електронних комунікацій, формує науково-технічну політику та спрямовує зусилля на подальший розвиток національної інфокомунікаційної інфраструктури, здатної надавати користувачам повний спектр сучасних електронно- комунікаційних послуг високої якості.
З метою задоволення зростаючих потреб суспільства на шляху до повної інформатизації  ПрАТ «Діпрозв’язок» в 2005 році першим у сфері електронних комунікацій впровадило та сертифікувало систему управління якістю за міжнародним стандартом ISO 9001.
ПрАТ “Діпрозв’язок” виконує роботи з розроблення проектної документації для нового будівництва і реконструкції об’єктів, проєкти будівництва спеціальних електронних комунікаційних та корпоративних мереж, а також  науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи у сфері електронних комунікації (телекомунікацій).
ПрАТ «Діпрозв’язок» забезпечує проведення наукової та науково-технічної експертизи проектів і нормативних документів у сфері електронних комунікацій та інформатизації відповідно до Закону України «Про електронні комунікації» та Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу» з наданням експертних висновків.
ПрАТ «Діпрозв’язок» проводить експертизу наявності або відсутності підстав для здійснення закупівлі електронних комунікаційних послуг у певного постачальника електронних комунікаційних послуг (оператора електронних комунікацій) згідно з Законом України “Про публічні закупівлі” та постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178.
ПрАТ “Діпрозв’язок” надає в оренду комфортні приміщення (офіси) під будь-який запит, будівля має зручне розташування в Солом’янському районі м. Києва, надаємо послуги без посередників. Охорона. Власний паркінг. Електропостачання – без обмеження.